В межах двомісячника з благоустрою проінспектували Святошинський та Шевченківський райони
Сьогодні фахова комісія, в межах осіннього двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану, провела інспектування Святошинського та Шевченківського районів для того, аби виявити проблемні локації, впорядкувати їх та забезпечити подальший контроль, шляхом наступних виїзних перевірок.
“Вже зараз ми бачимо результати спільної праці. Кількість сміттєзвалищ зменшується і ми на власні очі бачимо, як наше місто стає кращим”- наголосив та заохотив до подальшої роботи директор Департаменту Михайло Буділов.
Сьогодні, на чолі з головою комісії з проведення осіннього двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану, заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим, перевірили декілька локацій в районі станцій метро “Нивки” та “Академмістечко”.
В Шевченківському районі був виявлений об'єкт, який потребує комплексних заходів із благоустрою та сміттєзвалище на Берестейському проспекті. А поряд з парком розваг “Нивки”, біля озера, територія потребує не лише приведення до ладу, а і встановлення огорожі.
Щодо Святошинського району, то тут проінспектували ділянку, де було демонтовано понад 150 МАФів. Після багатьох звернень громадян кіоски були демонтовані, а на очищеній території мають бути висаджені дерева, газони та відновлене асфальтне покриття. Також в цьому районі провели обстеження підземного переходу станції метро “Академмістечко”. Як результат, РДА отримали доручення зʼясувати питання щодо законності розміщення тимчасових споруд на цій локації та у разі виявлення порушень - провести демонтаж.
На початку об’їзду директор Департаменту Михайло Буділов звернувся до представників РДА, подякувавши за активну залученість у загальноміській толоці, яка відбулась 21 вересня та наголосив, що двомісячних триває і заохотив до активної діяльності. Також Михайло Буділов зазначив, що цьогоріч збільшено кількість критеріїв за якими будуть оцінюватись райони. Серед основних: ліквідація стихійної торгівлі, очищення будинків культурної спадщини та історичних будівель від графіті, а також врахують ефективність відпрацювання звернень громадян до Контактного центру міста Києва 1551 у різних категоріях.