В столиці завершився двомісячник з благоустрою: робота не закінчується, а переходить в інший формат
Сьогодні підвели підсумки осіннього двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану. В Департаменті територіального контролю міста Києва проаналізували роботу районних адміністрацій та визначили лідерів.
Загалом за два місяці виконано величезний масив робіт, цифри говорять самі за себе. Очищено понад 2,5 тисячі будівель і споруд від графіті, ліквідовано 511 стихійних сміттєзвалищ, загалом по місту усунено більш як 200 порушень паркувань на зелених зонах, проведено толоки майже на тисячі локацій та висаджено близько 5 тисяч саджанців дерев.
Оцінювали райони по 12 чітким критеріям, основні з яких: опрацювання звернень громадян до контактного центру 1551, вивезення сміття, боротьба зі стихійною торгівлею, усунення паркувань на зелених зонах, висадка саджанців дерев, ліквідація графіті та кількість локацій на яких проводили толоки.
“По кожному критерію є лідери та аутсайдери. Для нас дуже важливо якісне відпрацювання звернень до контактного центру 1551, тому що безпосередньо мешканці вказують на проблеми де є недопрацювання тих чи інших комунальних служб", - зазначив директор Департаменту Михайло Буділов.
Лідерами осіннього двомісячника стали Дарницький, Деснянський та Оболонський райони. Дарницький висадив понад 1000 саджанців дерев, оперативно опрацював усі звернення мешканців. У Деснянському районі провели толоки на більш як 450 локаціях та усунули 75 порушень паркувань на зелених зонах. Оболонський район ліквідував майже 170 стихійних сміттєзвалищ та якісно реагував на звернення громадян. Їхня злагоджена робота стала прикладом для інших районів столиці.
Не всі районні адміністрації впорались із завданнями, зокрема найнижчі результати за основними критеріями у Солом'янській та Подільській районних державних адміністраціях. Керівникам цих районів рекомендовано вивчити досвід лідерів, провести кадрові зміни та розробити план дій для покращення ситуації. Весняний двомісячник стане перевіркою, чи здатні вони врахувати помилки та виправити ситуацію.
Крім того, за цей період районні інспектори благоустрою склали майже 1000 адміністративних протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення в різних районах столиці та взято на контроль виправлення виявлених недоліків. І цей показник також вплинув на оцінку роботи районних адміністрацій.
По завершенню двомісячника роботи з благоустрою Києва не зупиняються, а переходять в інший формат, наголосив директор Департаменту. Починається зимовий період і комунальні служби міста і районів продовжуватимуть підтримувати чистоту і порядок, своєчасно реагувати на звернення киян, щоб змінити столицю на краще.
Нагадаємо, що в межах двомісячника також було організовано загальноміську толоку . Захід об’єднав громадськість, освітян та соціально-відповідальний бізнес з метою зробити наше місто зеленішим, чистішим та комфортнішим.