Головна  →  Новини  →  12 вересня 2019

Як зареєструвати тварину в реєстрі домашніх тварин

Як зареєструвати тварину в реєстрі домашніх тварин

Реєстр домашніх тварин стає дедалі популярнішим серед киян, що мають домашніх улюбленців, на сьогодні в ньому зберігаються дані тисяч тварин, і база продовжує наповнюватись!

Для чого реєструвати тварину в реєстрі?

Для цього є дві основні причини: перша– наявність інформації про чотирилапого у реєстрі значно підвищує шанси знайти його, якщо він загубиться. Друга причина– реєстр надає можливість слідкувати за щепленнями улюбленця. Це є запорукою того, що всі заходи будуть зроблені вчасно і тварина буде здоровою.

Як зареєструвати тварину в реєстрі?

Щоб зареєструвати свого улюбленця в реєстрі, достатньо зробити кілька простих кроків:

Крок перший: зареєструватися в системі Київ ID – єдиний обліковий запис киянина. Ця система дозволяє в онлайн-режимі отримати доступ до різноманітних послуг, в тому числі і до облікового запису в реєстрі домашніх тварин. Вхід в систему здійснюється на сайті https://pets.kyivcity.gov.ua (в правому верхньому куті сторінки є кнопка «увійти»). Для входу можна обрати один з кількох способів: через банківський ID (використовуючи дані для входу в систему Приват24), через Єдиний цифровий підпис, через ID-картку (національний «пластиковий» паспорт-картку нового зразка), за номером мобільного телефону (наразі доступно лише для абонентів оператора Vodafone).

Крок другий: внесіть інформацію про вашого улюбленця. Додайте його фото, інформацію про вид, стать, породу, масть, тип шерсті, дату народження і багато іншої інформації, що допоможе швидко знайти вашого улюбленця, якщо виникне така необхідність.

Крок третій: верифікація тварини у Київській міській лікарні ветеринарної медицини. Для того, щоб переконатись, що внесені дані про тварину – достовірні, власник має приїхати з твариною за адресою: вулиця Електротехнічна, 5А. Як дізнатись, коли приїхати на підтвердження? Дуже просто, через деякий час після внесення даних на сайті Ви отримаєте листа-запрошення на верифікацію.

Не забудьте взяти з собою паспорт, ідентифікаційний код та документи, що підтверджують право на пільги!

ВАЖЛИВО:   обов`язково приходьте у назначений час, але якщо це не можливо зробити – зателефонуйте в Київську міську лікарню ветеринарної медицини та узгодьте новий час зустрічі. Контакти КМЛВ Ви можете дізнатись тут: https://www.kmlvm.com.ua/contat-us/  

Як бачите – нічого складного. Тож реєструйте улюбленців і користуйтесь всіма перевагами Реєстру домашніх тварин!

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку