Головна  →  Новини  →  11 вересня 2019

Реєстрація тварин: користь і переваги

Реєстрація тварин: користь і переваги

Кожен власник тварини, що мешкає у Києві, має право скористатись унікальною безкоштовною послугою, – зареєструвати свою тварину у Реєстрі домашніх тварин. Які переваги матиме власник та його улюбленець?

Насамперед, реєстрація – це найбільш ефективний спосіб ототожнення тварини із її власником. Якщо хвостатий став жертвою свого власника, то саме через Реєстр можна визначити такого власника та притягти до відповідальності за правопорушення, пов’язані з  незадовільним утриманням тварин.

«Реєстр показує свою надзвичайну ефективність у випадку, якщо тварина загубилася. Створення такого інформаційного простору загублених та знайдених тварин значно спрощує процедуру пошуку тварини та повернення її додому у стислі строки. Також це допоможе посилити контроль за чисельністю безпритульних тварин», – зазначив керівник Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

Після реєстрації улюбленця автоматично відкривається електронна картка, до якої вносяться відомості про щеплення, обробки, хірургічні втручання та інші дані про стан здоров’я тварини. Також власник, за згодою, отримуватиме попереджувальні повідомлення про виникнення спалахів хвороб.

За словами Тараса Панчія, створення реєстру домашніх і безпритульних тварин дає можливість відслідковувати та аналізувати динаміку змін чисельності тварин та їх причини. А також дозволить упередити конфліктні ситуації, повязані із утриманням тварин у неналежних умовах, що значно захистить права тварин на належне співіснування людей і тварин в умовах великого міста.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку