Головна  →  Новини  →  3 травня 2019

У Дарницькому районі на вулиці Автопарковій зведуть новий надсучасний Центр захисту тварин

У Дарницькому районі на вулиці Автопарковій зведуть новий надсучасний Центр захисту тварин

Новий Центр захисту тварин передбачатиме весь спектр надання ветеринарних послуг, у тому числі клініка, притулок і готель для тварин. На зведення Центру відбуватиметься протягом 39 місяців. Саме будівництво відбуватиметься у 4 етапи.

Перший етап- це будівництво чотирьох поверхової ветеринарної клініки з найновітнішим устаткуванням і величезними можливостями у лікуванні тварин, що розрахована на одночасний прийом 55 котів і 108 собак. У складі лікарні буде карантинний блок на 3 поверхи, розрахований на 100 тварин, а також трансформаторна підстанція і котельня. Строк будівництва лікарні за проектом займатиме близько 17 місяців.

Друга черга – це будівництво ветеринарного готелю, розрахованого на 38 собак і 22 котів.

«Протягом 8 місяців ми плануємо звести ветеринарний готель для братів наших менших. Дана послуга надзвичайно важлива для власників тварин, які подорожують і не мають змоги лишити свого улюбленця на когось. В отелі тварина буде забезпечена усім необхідним і буде під наглядом найкращих ветеринарів нашого міста», - запевнив керівник Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

Третя черга будівництва – це притулок для котів, розрахований на 120 котів.

Четверта - 547 вольєрів для утримання  собак.

За словами Тараса Панчія, новий Центр захисту тварин вирішить багато питань власників тварин. В одному місті можна буде отримати увесь перелік ветеринарних послуг, а отримати консультації від кінологів і розважити свого улюбленця на численних майданчиках для вигулу та дресирування тварин.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку