Головна  →  Новини  →  14 листопада 2016

З 13 по 14 листопада столичні комунальники розчистили 10 мільйонів квадратних метрів прибудинкових територій комунальної форми власності

З 13 по 14 листопада столичні комунальники розчистили 10 мільйонів квадратних метрів прибудинкових територій комунальної форми власності

Із початком першого за сезон 2016-2017 рр снігопаду, що накрив Київ у ніч проти понеділка, 14 листопада, столичний Департамент міського благоустрою та підпорядковані йому комунальні підприємства вживають усі заходи з організації та контролю прибирання снігу у мегаполісі.

За інформацією першого заступника директора Департаменту Тараса Панчія, починаючи з неділі, контроль за приборканням сніжної навали здійснюють 92 профільних (з благоустрою) інспектора міського та районного рівнів.
«З метою попередження травмування людей просимо балансоутримувачів територій некомунальної форми власності – у першу чергу підприємців – виконати вимоги Правил благоустрою, зокрема, організувати прибирання від снігу прилеглих до установ територій, очистити від снігу і бурульок дахи та козирки, здійснити усі можливі заходи щодо безпечного руху пішоходів. Нехтування правилами благоустрою може призвести до травмувань пішоходів. У разі невиконання вимог Правил благоустрою міста Києва порушники нестимуть відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - сказав Тарас Панчій.
За словами чиновника, протягом неділі та понеділка столичні інспектори всіх рівнів закликали керівників держустанов, комерційних структур та підприємств некомунальної форми власності розпочати прибирання прибудинкових територій.
Решту території столиці, тобто некомерційні та невідомчі ділянки, а також транспортні артерії до ранку були прибрані комунальними службами міста.
Також всім столичним інспекторам з благоустрою доручено вжити адміністративних заходів щодо посадовців та фізичних осіб, які є суб’єктами підприємницької діяльності та відмовились розпочати прибирання закріплених за їх підприємствами територій.
Йдеться про спеціальні попереджувальні приписи, де сформульовані зауваження та вимоги щодо виконання правил благоустрою, а також про протоколи – в разі повного ігнорування відповідальними особами/керівниками головної поточної вимоги столичної влади – своєчасного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях.
За поточними даними, отриманими від інспекторів безпосередньо з вулиць столиці, станом на післяобідню годину понеділка згаданим вище особам видано більш ніж 6 тисяч попереджень, 370 приписів з вимогою прибрати сніг та складено 30 протоколів щодо невиконання Правил благоустрою.
За підсумками засідань адміністративної комісії КМДА всім безвідповідальним балансоутримувачам, що отримали наведені вище протоколи, буде призначено відповідний штраф у розмірі до 1700 гривень.
Для з прибирання Києва від снігової навали задіяно близько 500 одиниць комунальної техніки (від «Київавтодору», «Київзеленбуду», «Київпастрансу» та від районних адміністрацій), а також близько шести тисяч працівників комунальних служб.
Результат роботи столичних комунальників за добу – розчищені більш як півтори тисячі кілометрів доріг, більше 14 тисяч квадратних метрів тротуарів та близько 10 мільйонів квадратних метрів прибудинкових територій комунальної форми власності.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку