Головна  →  Новини  →  21 січня 2019

У Києві збудують кладовище для тварин, щоб припинити стихійні похованні домашніх улюбленців

У Києві збудують кладовище для тварин, щоб припинити стихійні похованні домашніх улюбленців

Будівництво кладовища для тварин на території Києва є надзвичайно актуальним на сьогодні питанням. Дуже важливо забезпечити можливість цивілізованого поховання домашніх улюбленців киян. Саме  тому міська влада прийняла рішення про будівництво міського кладовища для тварин у складі колумбарію з надмогильником для захоронення тварин та крематорію по вул. Пухівська Деснянському районі м. Києва. Про це заявив виконуючий обов’язки директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій

«До нас надходить надзвичайно багато скарг і звернень щодо стихійних поховань тварин на зелених зонах Києва, парках та скверах. Тож київська влада прийняла рішення щодо створення кладовища і  на поточний рік вже виділено 2 мільйони гривень для початку цієї роботи. На території на вулиці Пухівській є незавершені будівлі, що довгий час стояли без використання. Триває інвентаризація та спеціальний фаховий аналіз щодо придатності та подальшого використання будівель. Одночасно йде процес передачі земельної ділянки від попереднього власника комунальному підприємству «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», яке, у свою чергу, продовжить будівельні роботи цвинтаря для тварин», - зауважив Панчій.

За його словами, необхідність будівництва кладовища для тварин назріло багато років тому. «Однак лише зараз ця робота ведеться активно і буде реалізована. За бажанням власників їх улюбленця можна буде перепоховати – зі стихійного кладовища на спеціально для цього облаштоване», - зауважив Тарас Панчій.

Також проведено закупівлю на коригування проектної документації та розпочаті відкрити торги з виконання підготовчих робіт об’єкту «Будівництво центру захисту тварин по вул. Автопарковій у Дарницькому районі». На даний проект було виділено 25 мільйонів гривень. Новий Центр захисту тварин передбачатиме весь спектр надання ветеринарних послуг, у тому числі клініка, притулок і готель для тварин.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку