Головна  →  Новини  →  16 січня 2019

У києві розпочато боротьбу із бурульками

У києві розпочато боротьбу із бурульками

«Для оперативної ліквідації бурульок із дахів у кожному районі міста Києва створені мобільні групи. Така необхідність виникла у зв‘язку із тимчасовим потеплінням та з метою забезпечення безпечного руху громадян і гостей міста вулицями Києва», - заявив виконуючий обов’язки директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.  

Очищення дахів і козирків від снігу та бурульок проводять негайно з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо. Небезпечні місця на тротуарах та переходах необхідно огороджувати та/або виставляти вартових.

«За кілька днів до ускладнення погодних умов інспектори благоустрою попереджають усіх балансоутримувачів щодо оперативного очищення дахів і козирків від снігу та бурульок. А недотримання правил утримання балансових територій тягне за собою накладення штрафних санкцій» - підбив підсумки Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку