Головна  →  Новини  →  29 грудня 2018

Підсумки роботи Департаменту за 2018 рік

Підсумки роботи Департаменту за 2018 рік

«2018 рік був для Департаменту міського благоустрою продовженням успішних починань і звершень. 2018 рік був наповнений важкою, але цікавою роботою. Результати дійсно вражають, але на цьому ми не ставимо крапку, а лише кому, після якої у новому році продовжимо писати історію розбудови та досягнень нашого рідного міста», − наголосив перший заступник директора  Департаменту Тарас Панчій.

Так, протягом року столичними інспекторами видано 23357 приписів на усунення виявлених порушень Правил благоустрою міста Києва та складено 2812 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для розгляду питань демонтажу самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та елементів благоустрою на території міста Києва, а також демонтажу (переміщення) засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі при Департаменті утворено відповідну робочу групу, яка протягом року провела 202 засідання.  

Впродовж року демонтовано 942 незаконні тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, 154 засоби пересувної дрібнороздрібної торгівлі, 224 таких елементів благоустрою - гаражі, шлагбауми, паркувальні пристрої, 20 модульних незаконних АГЗП. Департамент опрацював 73 схеми прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у законному полі.

В цьому році Департамент розпочав боротьбу з незаконними оголошеннями. Так, за самовільне розміщення рекламних оголошень на зупинках, стовпах та інших елементах благоустрою Департамент розробив та впровадив ефективну систему автодозвону. Тобто за самовільне розміщення рекламних засобів на столичних елементах благоустрою, на номер телефону, що зазначений в оголошенні, безперервно здійснюються дзвінки з інформуванням про порушення Правил благоустрою та зобов’язання негайного усунення порушень. Автододзвін здійснюватиметься безперервно до моменту усунення рекламодавцем порушення та сплати штрафу до міського бюджету. На сьогодні спільно і Контактним центром міста Києва 1551 та управлінням реклами  за розміщення незаконних рекламних оголошень створено 1220 карток.

Для вирішення нагальних потреб для посилення контролю за станом благоустрою проведено 65 нарад, у тому числі  виїзних та за участю киян.

Продовжується робота щодо демонтажу об’єктів з комуністичною символікою на виконання розпорядження КМДА про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки.

Для усунення багаторічних розриттів на території Києва Департаментом проведено інвентаризацію незакритих контрольних карток та узагальнено інформацію, надану районними в місті Києві державними адміністраціями. За результатами інвентаризації було сформовано справу для подання Позовної заяви до Господарського суду м. Києва за прострочені терміни на усунення розриттів. Реєстр контрольних карток можна відслідкувати у режимі on-line на сайті: - https://gis.kyivcity.gov.ua/.

Для підвищення якості ремонту робіт автодоріг Департамент в цьому році започаткував роботу з контролю за якістю ремонту автодоріг, вже перевірено 284 дорожніх об’єкти внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Започатковано реформування і зоозахисної сфери. Так, введено опікунську програму над безпритульними тваринами, розроблено систему ідентифікації тварин, проведено  вакцинацію та стерилізацію безхатніх тварин, оновлено систему адоптації, − прилаштування безпритульних тварин у сім’ї, запроваджено нові програми контролю численності безхатніх тварин,  утворено комісію з питань захисту тварин у складі представників зоозахисних громадських організацій, здійснено вилов та повернення під опіку на місце вилову (у тому числі за зверненнями опікунів) близько 1204 безпритульні тварини, стерилізовано 17914 безпритульних тварин, вакциновано проти сказу 17671 безпритульну тварину, перереєстровано 594 опікуна безпритульних тварин, зареєстровано 888  власницьких тварин, розпочато освоєння коштів на будівництво Центру захисту тварин.

«Досягнення Департаменту – це досягнення кожного працівника без винятку, тільки завдяки наполегливій та злагодженій праці колективу діяльність принесла успіхи. Можливо в рік був важкий, але результативний та плідний на позитивні зрушення. І гарні результати роботи Департаменту тільки надихають нас на подальші успіхи!», − підбив підсумки Тарас Панчій.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку