Головна  →  Новини  →  21 грудня 2018

Неприбирання снігу та накрижень у Києві карається штрафами

Неприбирання снігу та накрижень у Києві карається штрафами

За неприбраний сніг та накриження на столичних вулицях у цьому році безвідповідальні балансоутримувачі поповнили бюджет київської громади майже на 300 тисяч гривень. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук на сьогоднішньому розширеному засіданні Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

«Працівниками Департаменту міського благоустрою, комунального підприємства «Київблагоустрій» та відділів контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій постійно забезпечується контроль за прибиранням снігу балансоутримувачами території (підприємствами, установами та організаціями), які несуть відповідальність за утримання об’єктів благоустрою», – повідомив Андрій Фіщук.

З керівниками відділів благоустрою РДА у Департаменті міського благоустрою проводяться наради щодо посилення контролю за територіями районів під час ускладнення погодних умов. Перед кожним снігопадом інспектори благоустрою повідомляють усіх столичних баланусоутримачів про погіршення погодних умов. Так, з метою попередження балансоутримувачів стосовно прибирання снігу та накрижень під час ускладнення погодних умов працівниками відділів контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій заздалегідь вручено керівникам підприємств 884 листів попереджень.

«За порушення Правил благоустрою міста Києва, згідно зі статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення за неприбирання снігу та накриження у період з 14 листопада по 20 грудня столичними інспекторами благоустрою складено 419 протоколів про адміністративне правопорушення та видано 4440 приписів на усунення виявлених недоліків», – підбив підсумки Андрій Фіщук.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку