Головна  →  Новини  →  6 грудня 2018

Розпочато війну із незаконними оголошеннями

Розпочато війну із незаконними оголошеннями

Протягом останніх двох тижнів заблоковано 522 номери телефонів, що вказані на незаконно розміщених оголошеннях. Такий захід очистить місто від неестетичних оголошень, які кияни бачать на вулицях столиці на кожному кроці.

 Про це заявив начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою Панчій Тарас.

«За самовільне розміщення рекламних оголошень на зупинках, стовпах та інших елементах благоустрою м. Києва ми розробили ефективну систему автодозвону. Тобто у разі самовільного розміщення рекламних засобів на столичних елементах благоустрою, на номер телефону, що зазначений в оголошені, безперервно здійснюватимуться дзвінки із інформуванням про порушення Правил благоустрою та зобов’язання негайного усунення порушень» − прокоментував Тарас Панчій.

Автододзвін здійснюватиметься безперервно до моменту усунення рекламодавцем порушення та сплати штрафу до міського бюджету у розмірі до 1700 гривень.

«Система автодозвона довела свою ефективність. Лише за 2 тижні складено 10 адміністративних протоколів, що наповнять міський бюджет 17000 грн та зобов’язали порушників власними силами усунути порушення» − підбив підсумки Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку