Головна  →  Новини  →  4 листопада 2016

Облаштування району головної арени «Євробаченя-2017» – на особливому контролі

Облаштування району головної арени «Євробаченя-2017» – на особливому контролі

Міжнародний виставковий центр, що на лівому березі Києва, визначений головною ареною міжнародного пісенного конкурсу «Євробаченя-2017». До моменту проведення конкурсу  територія вискового центру  буде облаштована для максимально комфортного дозвілля киян та численних гостей столиці України.

Про це заявив перший заступник директора Департаменту Тарас Панчій у прямому ефірі програми «У центрі уваги» на ТРК «Київ».

«Одразу після визначення місця проведення «Євробаченя-2017» на нараді під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва було розглянуто питання щодо наведення порядку на цій локації. Можу запевнити: відтепер увага до цього району є підвищеною. Ми вже розробляємо план розчищення території навколо метро «Лівобережна». Актуальним залишається питання переміщення черг на маршрутки, бо люди чекають на транспорт, і ці черги створюють незручності. Окремої уваги заслуговує й територія Гідропарку, наразі розробляється концепція його реконструкції», - повідомив перший заступник очільника Департаменту.

За словами чиновника, наведення ладу у районі Міжнародного виставкового центру буде комплексним.

«Ми враховуємо все – від облаштування алей та зелених зон, прибирання МАФів і елементів стихійної торгівлі до підтримання високого рівня чистоти на всіх фестивальних локаціях. Впевнений: ми наведемо там порядок! Бо це питання перебуває не тільки на контролі голови міста, а й на загальнодержавному рівні. Ми чудово розуміємо, що будуть трансляції по всій Європі. Тож, ми підходимо до цього питання дуже відповідально», - додав Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку