Головна  →  Новини  →  3 грудня 2018

Прибирання снігу у Києві відбувається нон-стоп

Прибирання снігу у Києві відбувається нон-стоп

Від п’ятниці до сьогоднішнього ранку Київ прибирали майже 4,5 тисячі працівників комунальної сфери, у тому числі спеціалісти ЖКГ, шляхово-експлуатаційних управлінь та зеленбудівці. Для прибирання проїжджої частини, міжквартальних проїздів,  а також променадних доріжок парків і скверів було задіяно приблизно 500 одиниць комунальної снігоприбиральної техніки. За роботою комунальної снігоприбиральної техніки у Києві можна спостерігати он-лайн на порталі: http://clean.kyivcity.gov.ua. На посипання доріг та пішохідної зони було за три останні дні використано 5730,3 тони піско-соляної суміші. Сіль у складі такої суміші вступає в реакцію із водою, що перешкоджає утворенню криги, а пісок не дозволяє ковзанню пішоходів та автівок. Такий метод змішування снігу з абразивними частинами дозволяє захистити пішоходів і транспорт від ковзання та, відповідно, багаточисельних травм.

Усіх порушникам, що не прибирали сніг зі своєї балансової території, столичні інспектори благоустрою вручили 135 попереджень, видали 571 приписів, та склали 46 протоколів.

«Усі балансоутримувачі зобов'язані утримувати свою територію у належному стані, зокрема вчасно прибирати від снігу. Списки безвідповідальних балансоутримувачів будуть висвітлені у засобах масової інформації для загальної слави, бо кияни мають знати своїх антигероїв», - прокоментував начальник управління контролю за благоустроєм Панчій Тарас.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку