Головна  →  Новини  →  4 жовтня 2018

Всесвітній день тварин

Всесвітній день тварин

Сьогодні, 4 жовтня світова спільнота відзначає день тварин. Так, для створення максимально сприятливих умов проживання тварин у межах міста, київська влада постійно тримає у полі зору зоозахисну тематику. Останнім часом у Києві була введена опікунська програма над безпритульними тваринами, розроблена система ідентифікації тварин, систематично проводяться вакцинація та стерилізація безхатніх тварин, облаштовані офіційні місця для вигулу домашніх тварин, активно розвивається процес адопції, тобто прилаштування безпритульних тварин у сім’ї,  запроваджені нові програми контролю численності безхатніх тварин тощо.

«Наша мета – це зробити гуманними засобами так, щоб у Києві не було безпритульних тварин. Ця мета є досяжною і реалізована багатьма європейськими державами. Німеччина, Швейцарія йшли до цього 10-20 років, але ми, перейнявши їх досвід, зможемо зробити це набагато швидше», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

Найближчим часом розпочнеться будівництво нового київського сучасного Центру захисту тварин у Дарницькому районі по вул. Автопарковій. Основними напрямками діяльності нового Центру будуть лікування, стерилізація та адопція тварин.

«Крім того, ми співпрацюємо зі столичними школами. На території комунального притулку для тварин проводяться відкриті уроки любові до тварин, де діти можуть поспілкуватись і погратись з тваринами, пройнятись любов’ю та співчуттям до них», – підбив підсумки Андрій Фіщук.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку