Головна  →  Новини  →  18 вересня 2018

Андрій Фіщук: Київська влада пропонує збільшити розміри штрафів за порушення благоустрою

Андрій Фіщук: Київська влада пропонує збільшити розміри штрафів за порушення благоустрою

Протягом останніх місяців інспекторами благоустрою спільно із Національною поліцією щоденно проводяться рейди щодо очищення Києва від незаконної стихійної торгівлі, зокрема нещодавно було демонтовано самовільно розташований осередок стихійної торгівлі поблизу Центрального залізничного вокзалу. Контроль цієї території триває вже два місяці, в основному лишилась пересувна торгівля вуличною їжею. Про це заявив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук в ефірі телеканалу "Київ" .

Також Андрій Фіщук описав процес очищення столиці від незаконних тимчасових споруд. Все місто розбито на умовні сектори, за кожним з яких закріплений інспектор благоустрою, який фіксує порушення благоустрою території. Тож, у разі виявлення, зокрема, незаконної тимчасової споруди або пересувної торгівлі інспектор благоустрою в обов’язковому порядку виносить припис на її усунення. Тобто власник може протягом трьох днів власними силами прибрати свою незаконну точку торгівлі, або надати пакет дозвільних документів, що підтверджують легальність розташування своєї тимчасової споруди. У переважній кількості випадків такі приписи закінчуються винесенням доручення на демонтаж та безпосередньо самим демонтажем.

«Складність демонтажу засобів пересувної торгівлі полягає у їх мобільності, тож недобросовісні підприємці, користуючись триденним терміном на надання доручення, оперативно переміщують свою точку в інше місце. І навіть штрафні санкції не лякають таких лиходіїв, бо лише за один день нелегальної торгівлі вони заробляють у рази більше суми штрафу. Оскільки профілактична сутність застарілих штрафних санкцій вже не є ефективною, Київська влада надала свої пропозиції щодо кардинального збільшення розмірів штрафів по 152-й статті Кодексу України про адміністративні правопорушення» - наголосив Андрій Фіщук. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку