Головна  →  Новини  →  5 вересня 2018

З початку року на території Києва демонтовано 377 незаконних ТС

З початку року на території Києва демонтовано 377 незаконних ТС

З початку цього року Департаментом міського благоустрою на усунення виявлених порушень Правил благоустрою міста Києва складено 1591 протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та видано 13911 приписів. Останні, зокрема, подаються на розгляд комісії щодо розгляду питань демонтажу самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та елементів благоустрою на території міста Києва, а також демонтажу (переміщення) засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі Департаменту міського благоустрою щодо визначення мір покарання порушників Правил благоустрою. Так, зокрема, протягом останніх восьми місяців рішенням комісії за незаконне розміщення на території міста було демонтовано 377 тимчасових споруд, 106 засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та 5 газозаправних пунктів.

«У сфері розриттів теж спостерігається позитивна динаміка. Станом на сьогодні закрито 747 контрольних карток на порушення благоустрою» – заявив виконувач обов’язків директора Департаменту Тарас Панчій.

Також для надання допомоги киянам у надзвичайних ситуаціях комунальні рятувальники відреагували на 2202 виклика. В результаті чого врятовано 84 людських життів, а також вилучено 9 боєприпасів.

«Не можуть не радувати статистичні дані щодо запобігання нещасним випадкам на підприємствах, в установах і організаціях. Зокрема, за результатами проведеної сектором з питань охорони праці профілактичної роботи рівень виробничого травматизму у Києві зменшився на 21 % порівняно із попереднім роком», – підсумував Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку