Головна  →  Новини  →  20 серпня 2018

Кожній родині по тварині

Кожній родині по тварині

18 серпня в рамках Міжнародного дня безпритульних тварин Департаментом міського благоустрою та КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” було проведено загальноміський захід "Кожній родині по тварині".
«Цей захід є унікальним, оскільки проводиться вперше в Україні на офіційному рівні. Мета нашого заходу – гуманітарно-просвітницька. Ми закликаємо не викидати своїх тварин на вулицю і не переслідувати тих безпритульних, які на вулиці вже живуть. Здорових, провакцинованих котиків і собачок можна безкоштовно забрати з притулків для тварин. Тільки у сім'ях тварини щасливі. Тільки у сім'ях тварини можуть бути захищені, доглянуті та оточені любов'ю», - наголосив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.
В рамках події особлива увага була приділена проблемі захисту прав безпритульних тварин. Адже, за словами директора Київської лікарні ветеринарної медицини Михайла Заславського, безпритульні тварини – це частина екосистеми, які мають право жити і бути захищеними.
Усі гості заходу мали змогу отримати консультації та поради провідних ветеринарів щодо утримання тварин, надання їм першої медичної допомоги та безкоштовно зареєструвати свого улюбленця, чим і скористалися 47 власників чотирилапок. Така реєстрація тварини дає змогу швидко знайти тварини у разі її втечі, а також повну on-line інформацію про стан здоров’я, вакцинацію тварини.
Для малечі були проведені веселі просвітницькі ігри за участю аніматорів, а в результаті лотереї більшість присутніх отримали подарунки для своїх хвостатих улюбленців.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку