Головна  →  Новини  →  1 серпня 2018

Розпочато демонтаж гаражів по вул. Ак.Туполєва

Розпочато демонтаж гаражів по вул. Ак.Туполєва

Найближчим часом у Києві розпочнуться будівельні роботи з реконструкції вул. Ак. Туполєва. Про це заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

«Київ сучасне європейське місто, що активно розвивається, а, відповідно, й розвивається його транспортна інфраструктура . Так, для мінімізації перетину транспортних потоків, збільшення пропускної здатності доріг і найголовніше для уникнення заторів місто розпочинає реконструкцію транспортної розв’язки по вул.Ак.Туполєва», - наголосив Тарас Панчій.

У планах реконструкції на заваді стоять автомобільні гаражі, що розташовані в межах «червоних ліній» від вул. Естонської до вул. Салютної. Так, для можливості виконання будівельних робіт з реконструкції та своєчасного їх завершення КК «Київавтодор» звернулось до Департаменту міського благоустрою з проханням вирішення питання стосовно демонтажу даних гаражів у стислі терміни.

«У свою чергу, хочу сказати, що на сьогодні для зайняття даної земельної ділянки гаражами документів немає. Ані договору оренди земельної ділянки, ані державного акта або акта постійного користування земельною ділянкою немає. Тому, у разі зміни містобудівної ситуації, місто має право приймати рішення щодо вивільнення зайнятої земельної ділянки. Згідно із Правилами благоустрою усім власникам гаражів були вручені приписи з вимогою надати дозвільні документи на зайняття земельної ділянки, а уразі відсутності такої, - звільнити землю власними силами. Тобто усі власники гаражів були попереджені про демонтаж та мали достатньо часу аби вивезти своє майно. Усі демонтажі відбуваються у присутності правоохоронних органів, які слідкують за порядком та законністю дій як демонтажних бригад», - підбив підсумки Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку