Головна  →  Новини  →  26 липня 2018

Наслідки негоди подолано

Наслідки негоди подолано

«Для ліквідації наслідків негоди у столиці протягом останньої доби було залучено більше 100 осіб особового складу КАРС «Київська служба порятунку», 15 одиниць техніки, у тому числі цистерни, драбини та насосні станції» - про це заявив заступник директора – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук.

Рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» прибрали 10 дерев, що були повалені сильним дощем та вітром:

- На вул. Гарматна, 2, прибрано 1 дерево;

- На вул. Дегтярівській, 21, прибрано 1 дерево;

- На вул. Шутова, 1, прибрано 1 дерево;

- На бул. Гавела, 8-Б, прибрано 1 дерево;

- На бул. Гавела, 23, прибрано 1 дерево;

- На вул. Шовкученка, прибрано 1 дерево;

- На вул. Янгеля, 2, прибрано 1 дерево;

- На вул. Щербаківського, 32/38, продовжується ліквідація одного великого дерева. 

«Завершуються роботи по ліквідації наслідків поваленого дерева (стовбура) на 5-ти поверховий житловий будинок по вул. Щербаківського, 32/38. Роботи частково призупинені у зв’язку із відсутністю на даний момент великогабаритного автокрану 40 метрів. На місці працювали рятувальники КАРС КМДА, а також рятувальники ГУ ДСНС України у м. Києві (9-ДПРЧ та 6-ДПРЧ). Загалом протягом вчорашнього вечора зі столичних вулиць відкачено 3402 м. куб. води» - повідомив Роман Ткачук.

Зокрема проведені роботи по відкачуваннюя води із Солом'янського суду, вул. Шутова (задіяно рятувальників 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ); підземного переходу, пр. Перемоги (на місці події працювали рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення); проїжджої частини дороги на перехресті вул. Теліги та вул. Щусєва; підземного переходу в районі Шулявського мосту на пр. Перемоги;

Окрім того, 25 липня, на чолі із заступником голови Київської міської державної адміністрації Пантелєєвим П.О, пройшло термінове виїзне засідання комісії техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно часткового руйнування дорожнього покриття на перетині вул. Олени Теліги та вул. Кирилівської.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку