Головна  →  Новини  →  13 липня 2018

Результати діяльності Департаменту міського благоустрою за останні 6 місяців

Результати діяльності Департаменту міського благоустрою за останні 6 місяців

Протягом останніх шести місяців за дорученням Департаменту міського благоустрою було демонтовано 345 тимчасових споруд, що проводжували свою діяльність без дозвільних документів; 99 об’єктів засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі; 61 елемент благоустрою (гаражі, шлагбауми, паркувальні пристрої тощо),  а також 6 модульних об’єктів АГЗП.

За порушення Правил благоустрою міста та неналежне утримання об’єктів благоустрою міста (засмічення територій) з 01.01.2018 по 30.06.2018 інспекторами комунального підприємства «Київблагоустрій» внесено 12691 припис на усунення виявлених порушень Правил благоустрою міста Києва та складено 1510 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В рамках дотримання встановленого порядку утримання і експлуатації об’єктів міської інфраструктури, правомірності їх розміщення, благоустрою територій, нормативного санітарно-технічного стану будівель, споруд, інженерних мереж, елементів зовнішнього благоустрою міста, проведення робіт, пов’язаних із прокладанням, ремонтом і переобладнанням підземних інженерних комунікацій, будівництвом і ремонтом шляхів, а також вжиття відповідних заходів щодо усунення  недоліків Департаментом міського благоустрою видано 944 та закрито 466 аварійних контрольних карток,  а також видано 518 та закрито 370 планових контрольних карток.

 Для забезпечення сталої та безперебійної діяльності міського господарства міста важливе значення має напрямок діяльності Департаменту с сфері оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Так, рятувальники КАРС забезпечують оперативне реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також проводять аварійно-рятувальні роботи на об’єктах і території міста. З початку року здійснено 1269 виїздів (в тому числі на профілактику НС – 414), з них здійснено 23 виїзди на надзвичайні ситуації, пов’язані з нещасними випадками з людьми. Забезпечено безпеку під час проведення масових заходів – 217 разів,  врятовано 69 людей, деблоковано 111 постраждалих.

З метою забезпечення безпечного співіснування людей та тварин, зменшення кількості безпритульних тварин у м. Києві гуманними методами, а також зниження соціальної напруги, бригадами з відлову протягом І півріччя 2018 року здійснено вилов та повернуто під опіку на місце вилову (у тому числі за зверненням опікунів) безпритульних тварин, що знаходяться на території м. Києва у загальній кількості 642 тварини.

Проведено стерилізації 5010 безпритульним тваринам (собак – 1708, котів - 3302), вакциновано проти сказу 4986 безпритульних тварин. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку