Головна  →  Новини  →  21 червня 2018

Андрій Фіщук: Триває боротьба зі стихійною торгівлею

Андрій Фіщук: Триває боротьба зі стихійною торгівлею

З початку 2018 року інспекторами Департаменту міського благоустрою та КП «Київблагоустрій» видано 667 приписів та 404 протоколи за незаконне розміщення торгівельних лотків, палаток, штендерів на тротуарах, зелених зонах, з яких проводиться торгівля. Про це заявив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук під час наради з питань життєдіяльності м. Києва.

«Районними в м. Києві державними адміністраціями систематично проводяться спільні із поліцією рейди, аби не допустити виникнення осередків стихійної торгівлі. Зокрема, у Святошинському районі проведено 126 таких рейдів, у Деснянському – 68.  Загалом, по усіх районах інспекторами благоустрою та поліцією здійснено 390 рейдів. Направлено до правоохоронних органів 421 скаргу на несанкціоновану торгівлю та складено районними відділами благоустрою 1063 адміністративних протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУАП)», – сказав Андрій Фіщук.

Протоколи на правопорушення мають право складати уповноважені працівники органів внутрішніх справ, члени громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону, що передбачено ст. 255 КУАП та ст. 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

«Наразі найбільша кількість осередків стихійної торгівлі припадає на територію біля підземних пішохідних переходів до станцій метрополітену, що перешкоджає вільному пересуванню громадян. Для вирішення цієї проблеми плануємо збільшити кількість рейдів з працівниками органів внутрішніх справ з конфіскацією предметів торгівлі, що передбачено чинним законодавством України», – підбив підсумки Андрій Фіщук.  

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку