Головна  →  Новини  →  27 квітня 2018

Охорона праці - це захищене і здорове покоління

Охорона праці - це захищене і здорове покоління

В рамках Всесвітнього Дня охорони праці директором Департаменту міського благоустрою Андрієм Фіщуком було нагороджено 14 працівників підприємств міста Києва за сумлінну плідну працю та вагомий особистий внесок у забезпечення функціонування системи охорони праці.

Так, щороку, в рамках здійснення Плану заходів проведення в місті Києві «Тижня охорони праці», Департаментом міського благоустрою відзначаються посадові особи та спеціалісти підприємств, установ та організацій міста Києва, які особливо відзначились протягом року роботою щодо попередження нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві.

"День охорони праці – це не тільки професійне свято, але це також День вшанування пам’яті загиблих на виробництві. Тому на керівників підприємств і первинних профспілкових організацій покладається проведення поминальних заходів, надання допомоги родичам загиблих в облаштуванні могил, відвідування та надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та інвалідам праці" - сказав Андрій Фіщук.

Довідково: Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці, щорічно 28 квітня відзначати День охорони праці у рамках Всесвітнього Дня охорони праці. Девіз 2018 року – «Захищене і здорове покоління».

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку