Головна  →  Новини  →  26 березня 2018

Департамент розпочинає опікунську програму над безпритульними тваринами

Департамент розпочинає опікунську програму над безпритульними тваринами

Відтепер усі зоозахисники, яким небайдужі долі безпритульних тварин, можуть отримати в КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» посвідчення опікунів безпритульних тварин для надання їм ветеринарної допомоги.

«Опікун – це не та людина, яка привела тварину на стерилізацію, а потім викинула її на вулицю, а та, яка реально надалі дбає і опікується долею тварини», - наголосив директор КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Михайло Заславський.

Усі власники таких посвідчень матимуть змогу безкоштовно отримувати послуги ветеринарного обслуговування безпритульних тварин, якими опікуються.

«Як це виглядає на практиці: власник посвідчення побачив на вулиці недоглянуту безпритульну тварину, після чого він звертається до Служби зоодопомоги при Київській міській лікарні ветеринарної медицини за тел: 044 534 01 35. На виклик виїздить оперативна група, відловлює тварину та доставляє її до ветеринарної клініки, де тварина проходить повне ветеринарне обстеження, стерилізацію і лікування (якщо це потрібно). І після вакцинації відпускається на місце свого проживання. А опікун, у свою чергу, зобов’язаний опікуватися твариною у подальшому», –  сказав директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

Бажання стати опікунами тварин вже виявили 348 киян.

«Близько 350-ти волонтерів, що опікуються долею тварин та допомагають місту у вирішенні проблеми безпритульності, зменшенні популяції методом стерилізації, швидкого реагування на випадки жорстоко поводження та травмування тварин на дорогах , при пред’явленні посвідчення, можуть отримати безкоштовне або пільгове обслуговування у державних ветеринарних клініках міста», – прокоментувала вже офіційний опікун тварин Юлія Петренко.

Аби отримати таке посвідчення необхідно звернутися до Київської міської лікарні ветеринарної медицини за адресою: просп. Відрадний, 61, та надати 2 фото, копії паспорта та ідентифікаційного коду для подальшого укладання договору про співпрацю. За таким договором Київська міська лікарня ветеринарної медицини бере на себе зобов’язання транспортування тварини та повного ветеринарного супроводу, а опікун – контроль за твариною.

«Найактивніші 18 киян вже стали офіційними опікунами тварин. Відданість справі захисту тварин, турботливе ставлення до них визначено за результатами моніторингу їх діяльності протягом довгого часу. Опікуни дуже важливі у житті міста і дуже важливі для самих тварин. За їх допомогою ми максимально швидко вирішимо проблему регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами: стерилізація, адаптація та опікунство», – зауважив Михайло Заславський.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку