Головна  →  Новини  →  14 березня 2018

Київська влада ініціювала рішення щодо впорядкування холодильних установок на вулицях міста

Київська влада ініціювала рішення щодо впорядкування холодильних установок на вулицях міста

Холодильні установки, що густо наставлені біля тимчасових споруд на столичних вулицях, перешкоджають вільному пересуванню пішоходів, звужуючи простір для проходу на тротуарах. Також холодильники заважають ефективній роботі комунальної техніки під час розчищення міста від снігу. А вже про псування естетичного вигляду київських вулиць старими понівеченими холодильниками із заржавілими металевими ставнями взагалі мова йти не може.

«Щоденно інспектори благоустрою намагаються переломити ситуацію приписами та протоколами із вимогами прибрати холодильні установки. В результаті холодильники просто переставляють з одного місця на інше», - прокоментував ситуацію перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.  

Не радіють таким «окрасам» й самі кияни, які систематично у великій кількості скаржаться на холодильники на тротуарах і просять їх прибрати. Тож зараз розробили проект рішення щодо впорядкування холодильних установок на вулицях міста, який має вирішити проблему вільного пересування пішоходів та поліпшить естетичний вигляд і чистоту київських вулиць.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку