Головна  →  Новини  →  7 березня 2018

Боротьба зі снігом та бурульками у розпалі

Боротьба зі снігом та бурульками у розпалі

Наша основна задача на зараз – це вивезти сніг, насамперед з центру та головних магістралей міста. Про це заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

З його словами, сьогодні для прибирання Києва було задіяно 371 одиницю снігоприбиральної техніки, а також 5069 комунальників. Відповідним розпорядженням КМДА затверджено 31 локацію, куди вивозять сніг з київських вулиць. Тільки за ніч з 6 на 7 березня було вивезено 6534 тон снігу. Для уникнення травм та аварійних ситуацій на посипку тротуарів та доріг було використано 1171 тон піскосоляної суміші.

За контролем належного прибирання балансоутримувачами снігу і бурульок слідкують інспектори благоустрою або інспектори самоврядного контролю. З моменту перших снігопадів, тобто з 28 лютого по 6 березня, було вручено 4564 приписи та складено 556 протоколів, що може поповнити київський міський бюджет на 945 тисяч гривень. Балансоутримувачами, відповідальними за стан своєї території, можуть бути ОСББ, приватні та юридичні особи тощо. Саме балансоутримувач несе повну відповідальність  за стан майна і здоров’я людей, що знаходяться на його балансовій території, тож усі постраждалі через недбалість балансоутримувачів можуть у законний спосіб компенсувати свої збитки.  

«Для безпеки киян наразі працюють 35 додаткових бригад, які безпечно знімають бурульки, і 30 додаткових вишок для цього. Велике прохання до киян: бути максимально уважними, не ходити близько до будівель, уважно оглядати простір над своєю головою та не залишати свої автівки під стріхами. У разі виявлення небезпечних бурульок – залишати заявки щодо їх ліквідації на гарячу лінію 1551» - закликав Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку