Головна  →  Новини  →  28 лютого 2018

Комунальники всю ніч розчищали Київ від снігу

Комунальники всю ніч розчищали Київ від снігу

Протягом цієї ночі Київ прибирали 5394 працівника комунальної сфери, з яких 3917 спеціалістів ЖКГ, 608 – шляхово-експлуатаційних управлінь та 869 зеленбудівців. Для прибирання проїжджої частини, міжквартальних проїздів, а також променадних доріжок парків і скверів було задіяно 528 одиниць комунальної снігоприбиральної техніки. Про це заявив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

За його словами, впродовж останніх дванадцяти годин для посипання доріг і пішохідної зони було використано 4125,8 тон піско-соляної суміші. Сіль у складі такої суміші вступає в реакцію із водою, що перешкоджає утворенню криги, а пісок перешкоджає ковзанню. Такий метод змішування снігу з абразивними частинами дозволяє захистити пішоходів і транспорт від ковзання та, відповідно, багаточисельних травм.

Наразі стан прибирання снігу київськими балансоутримувачами контролюють інспектори благоустрою.

Нагадаємо, що Правилами благоустрою м. Києва визначено, що всі власники або балансоутримувачі будівель, споруд, територій зобов’язані забезпечити прибирання самостійно або укласти відповідні угоди із профільними службами на утримання та прибирання. 
«Прибирання здійснюється до лінії бортового каменю проїзної частини вулиць вздовж підприємств, установ, а в інших випадках на відстані 10 метрів від фасадів будинків, споруд, огорож та інших елементів благоустрою. Також балансоутримувачі зобов’язані очищувати дахи від снігу та криги, аби уникнути травмування пішоходів або нанесення іншої шкоди. Вчасне прибирання балансоутримувачами своєї території забезпечить безперешкодний трафік, гарантуватиме безпеку і порядок у місті» - наголосив Андрій Фіщук.

Крім того, кожен киянин має змогу спостерігати он-лайн за роботою снігоприбиральної техніки у Києві на порталі: http://clean.kyivcity.gov.ua.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку