Головна  →  Новини  →  23 січня 2018

Андрій Фіщук: Київ і в подальшому підтримуватиме притулок для тварин "SOS"

Андрій Фіщук: Київ і в подальшому підтримуватиме притулок для тварин "SOS"

У Києві прийнята міська цільова програма контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин тільки гуманними методами. Місто системно працює над покращенням умов в муніципальному притулку для тварин та підтримує приватні притулки. Напади на притулок «SOS» будуть ретельно вивчені поліцією. Про під час прес-конференції в агенції Інтерфакс-Україна, присвяченій ситуації навколо притулку, заявив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук.

Притулок для тварин «SOS» – перший в Україні, який розпочав свою діяльність у 1997 році. До того часу нa місці сьогоднішнього притулку впродовж 55 років функціонував «Цех з утилізації  тварин», в якому сотнями тисяч знищувалися безпритульні тварини.

За інформацією президента Товариства захисту тварин «SOS» Тамари Тарнавської, протягом тривалого часу притулок неодноразово піддавався атакам так званих «догхантерів»: вони отруювали та обстрілювали з вогнепальної зброї собак і сам притулок, намагалися його підпалити.

«Тому за ініціативи Віталія Кличка 17 січня відбулася зустріч з президентом Товариства захисту тварин «SOS» Тамарою Тарнавською і керівником столичної патрульної поліції Юрієм Зозулею. Ситуацію із нападами на притулок буде ретельно вивчено поліцією і проведено відповідні оперативно-розшукові та профілактичні дії», - зазначає Фіщук.

За словами директора департаменту в Києві прийнята міська цільова програма контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин лише гуманними методами.

«Міська влада надає активну підтримку трьом найбільшим притулкам: «SOS» у Пирогові, «Київському товариству захисту тварин» (притулок у Гостомелі), «Благодійному фонду "Сіріус"» (с.Федорівка) на закупівлю кормів для тварин. З минулого року Київ збільшив загальну допомогу цим трьом притулкам до 800 тис. гривень на рік», - сказав посадовець.

Заступник керівника Київського інвестиційного агентства Богдан Чорній спростував чутки, що нібито є плани знести притулок і збудувати на його місці гірськолижний курорт. «Територія, де він може бути реалізований, не готова, оскільки межує зі сміттєвим полігоном, а самому притулку в будь-якому випадку нічого не загрожує, тому що він розташований на відстані 300 метрів від ділянки можливого будівництва», - сказав Чорній.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку