Головна  →  Новини  →  10 січня 2018

2017 - рік успішних починань та звершень

2017 - рік успішних починань та звершень

«2017 рік став для Департаменту міського благоустрою роком успішних починань і звершень. Так, протягом 2017 року відновлено рекордну кількість - близько 120 парків та скверів, серед них: парк «Наталка»; сквер біля МВЦ; «Гідропарк»; сквер на Заслонових; площа Кривоноса; сквер на Контрактовій площі; сквер на В. Гавела, 85; сквер «Доброволець» та багато інших. На Контрактовій площі, де нещодавно був лабіринт із незаконних МАФів, з’явилася зелена променадна зона із сучасною повноцінною зеленою зоною європейського зразка. Взагалі з початку 2017 року на території Києва висаджено 12344 дерева, 116635 кущів, 10482,20 квітів», – підбив підсумки роботи за 2017 рік директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

Цього року в українській столиці встановлено 50 арт-об’єктів, серед яких:

- Скульптура «Щаслива родина – майбутнє країни» на Співочому полі;

- Ряд об’єктів у парку «Перемога» Дніпровського району: габіонні черепашки, японський місток;

- 7 чудес світу в Дніпровському районі: голови моаї з острова Пасхи;

- дитячі гойдалки, розписані майстрами петриківського живопису, на схилах Парку Слави.

Успішно проведено міжнародний пісенний фестиваль Євробачення-2017. Вперше в Україні у серпні 2017 року стартував фестиваль плаваючих клумб - 12 унікальних дизайнерських клумб стали прикрасою каскаду озер у парку «Перемога».

Як і було заплановано, протягом 2017 року демонтовано майже 1,5 тисячі незаконно встановлених тимчасових споруд. Силами Департаменту міського благоустрою демонтовано 54 вибухонебезпечних самовільно встановлених автогазозаправних пунктів. Інспекторами благоустрою протягом року складено 3536 протоколів, штрафні санкції від яких обійшлися одному порушнику до 1700 грн, що значно поповнили київський бюджет. Значним досягненням стало отримання трьома київськими пляжами - «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця», почесної екологічної відзнаки «Блакитний прапор». Така відзнака свідчить про відповідність цих пляжів високим стандартам якості і придатні для безпечного купання. Відповідність критеріям Блакитного прапора вимагає дотримання суворих стандартів якості води, безпеки та екологічного просвітництва. Протягом літнього сезону 2017 року рятувальниками КП «Плесо» було врятовано 105 людських життів, серед яких 27 дітей. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку