Головна  →  Новини  →  7 грудня 2017

Столична влада визнала незадовільним стан благоустрою території після аварійних робіт Київенерго

Столична влада визнала незадовільним стан благоустрою території після аварійних робіт Київенерго

З серпня цього року жителі будинків по вул. Касіяна, 6-б потерпають від наслідків діяльності Київенерго. Так, п’ять місяців тому структурний підрозділ ПАТ «Київенерго» отримав від Департаменту міського благоустрою контрольну картку на порушення благоустрою та його відновлення у зв’язку з ліквідацією аварії на тепломережі. За даною карткою початок робіт був 03.08.2017, закінчення – 07.08.2017, дата відновлення благоустрою території 10.08.2017.  

«Під час отримання контрольної картки замовник зобов’язується відновити пошкоджене при виконанні аварійних робіт покриття у визначений карткою термін. У разі порушення умов, вказаних безпосередньо у контрольній картці, до порушника можуть вживатися адміністративні санкції відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення», - сказав директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

За прострочення усіх допустимих строків дозволу на розриття 18 жовтня Київенерго було вручено припис із пропозицією усунути порушення шляхом відновлення благоустрою. Але на 7 грудня прибудинкова територія знаходиться у незадовільному та небезпечному для здоров’я місцевих жителів стані. За словами представника Київенерго, роботи з благоустрою прибудинкової території по вул. Касіяна, 6-б, розпочнуться завтра.

«Київенерго» чекає хорошої погоди, щоб приступити до ремонту! Але мешканці чекають вже 5-й місяць, поки їх двір упорядкують. Якби я сюди не приїхав, то у мене є підозра, що так би все і залишилося до весни!», – прокоментував Віталій Кличко.

Загалом у Києві понад 1,7 тисяч локацій, які потребують відновлення благоустрою після ремонтних робіт. Так, за результатами виїзної наради Віталій Кличко доручив керівництву ПАТ «Київенерго» спільно із шляхово-експлуатаційними службами та районними зеленбудами відновити благоустрій локацій, де проводилися ремонтні роботи, у найкоротші строки. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку