Головна  →  Новини  →  8 листопада 2017

Тарас Панчій: Київ готовий до зими

Тарас Панчій: Київ готовий до зими

«Технічне оснащення столиці повністю готове до зимового періоду. У достатній кількості заготовлені посипкові матеріали. Опале листя з усіх київських парків і скверів збирається та переробляється на органічне добриво гумус. Наступного року заплановано закупку обладнання для переробки листя на пелети, які використовуватимуться для опалення комунальних приміщень з економією київської громади», - заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій в ефірі ранкового шоу «Ранок по-київські».

На обійшли і проблему так званих «наливайок».

«Алкогольні напої, що реалізуються у МАФах, важко проконтролювати: кому вони продаються, їх якість. Збувається алкоголь у таких кіосках цілодобово, що стає причиною нічних хуліганських витівок. Із загальної кількості звернень киян, 30% - це скарги на діяльність таких наливайок», - прокоментував Тарас Панчій.

Тому ухвалою Київради від 14.09.2017 № 4/3011 накладено заборону на продаж алковмісних напоїв у тимчасових спорудах. З МАФів, з якими укладено пайові угоди, прибирається функціонал з продажу будь-якого алкогольного напою.

«Наразі інспекторами благоустрою ведеться активний контроль усіх тимчасових споруд. Якщо інспектор фіксує наявність алковмісного напою, що продається у МАФі, то складається відповідний акт, який направляється на розгляд відповідної комісії для ануляції інформаційного талону та подальшого демонтажу», - сказав Пан Тарас.

На сьогодні вже передано на анулювання 50 пакетів документів. Разом із тим, є великий відсоток свідомих підприємців, котрі зняли з продажу алконапої та ведуть далі свою підприємницьку діяльність у законному руслі.

«З початку року демонтували близько 800 незаконно розміщених тимчасових споруд. На сьогодні на території Києва розміщено 1700 незаконних споруд і 1200 об’єктів пересувної торгівлі. Ускладнюють ситуацію засоби пересувної торгівлі, які після демонтажу МАФів негайно займають звільнене місце, і в силу своєї мобільності  є важко доступними для демонтажу. Кожен киянин має змогу перевірити законність розміщення кожного МАФу, відвідавши сайт Департаменту містобудування та архітектури», - підбив підсумки перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку