Головна  →  Новини  →  2 листопада 2017

Тарас Панчій: Ситуація на Совських озерах під контролем київської влади

Тарас Панчій: Ситуація на Совських озерах під контролем київської влади

Біля Совських озер по вул. Радченка, 33 відбулась виїзна нарада за участю першого заступника директора Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія. Так, за першою інформацією про загрозу каскаду озер Совські, керівництво Департаменту негайно виїхало на місце, де було виявлено численні груди будівельного сміття, що вивозилось на берег живописного озера останнім часом.

 За словами місцевого жителя, у перші дні, коли цеглою висипали необлаштовану дорогу, всі зраділи, оскільки автівки перестали загрузати. Але дорогою справа не закінчилась і на берегах озера почали рости гори із будівельного сміття. Комунальним підприємством «Плесо», що є балансоутримувачем даного озера, 22 жовтня були виявлені на березі навали будівельного сміття, про що негайно проінформовано поліцію.

А 30 жовтня у ході обстеження території інспектором благоустрою було складено припис та протокол про адміністративне правопорушення. За словами працівника організації, на якого складено протокол, сміття привезли за домовленістю із Київенерго для укладення дороги до однієї з його філій, про що балансоутримувача території, -  КП «Плесо» повідомлено не було.

«Ця ситуація не залишиться безнаказаною. Балансоутримувач даної території, КП «Плесо», має скласти акт про розміри шкоди. Правоохоронні органи вже внесли дану справу в реєстр досудових розслідувань, підготовлені листи до Прокуратури. Найближчим часом сміття буде вивезено з озера, а порушник відшкодує Києву завдану шкоду!» - підбив підсумки Тарас Панчій.  

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку