Головна  →  Новини  →  27 жовтня 2017

Рейд по київських алкогольних «наливайках»

Рейд по київських алкогольних «наливайках»

  Сьогодні, 27 жовтня,  за участю першого заступника директора Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія, депутата фракції «Солідарність» у Київраді Владислава Михайленка та в.о. директора КП «Київблагоустрій»Андрія Андрєєва відбувся рейд по київських алкогольних «наливайках». У ході рейду Тарас Панчій перевірив чи дотримуються столичні підприємці рішення Київради щодо обмеження продажу алкоголю в МАФах. 

«14 вересня Київрада ухвалила документ, який забороняє продаж спиртного у тимчасових спорудах. Алкоголь можна продавати тільки у капітальних спорудах, - магазинах, супермаркетах з обов’язковим підтвердженням повноліття. Відповідно, київські інспектори благоустрою наразі ведуть активні роботи щодо виявлення порушників. Вже зафіксовано 33 таких порушників, про що складено відповідні акти для негайного реагування» - зазначив Тарас Панчій.

Так, ухвалою Київради від 14.09.2017 № 4/3011 накладено заборону продажу алковмісних напоїв у тимчасових спорудах. З МАФів, з якими укладено пайові угоди, прибирається функціонал з продажу будь-якого алкогольного напою.

У разі виявлення порушення даного рішення Київради інспектор благоустрою складає відповідний акт із фото/відеофіксацією продажу алконапою у МАФі, що докладається до листа до Департаменту архітектури та містобудування, який, у свою чергу, має анулювати інформаційний талон, після чого відбувається демонтаж порушника.

Під час рейду було викрито ряд тимчасових споруд, що всупереч даному рішенню продавали алкоголь у своїх закладах.

«Купуючи алкоголь у МАФах під час рейду, продавці жодного разу не поцікавились документами, що посвідчують повноліття, ані в мене, ані у моїх колег. А отже, продають алконапої і неповнолітнім! Тож порушники будуть наказані: складені відповідні акти, найближчим часом анулюються інформаційні талони, а відповідно, невдовзі їх і демонтують. Також хочу наголосити: усі кияни, які виявили продаж алконапоїв у МАФах, мають звернутись до Контактного центру 1551 або написати відповідне звернення до Департаменту міського благоустрою» - підбив підсумки Тарас Панчій.

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку