Головна  →  Новини  →  24 жовтня 2017

КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» очолюватиме Михайло Заславський

КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» очолюватиме Михайло Заславський

Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук сьогодні представив трудовому колективу КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» нового директора Михайла Заславського. Так, Михайло Заславський, після перемоги у відкритому конкурсі, 18 жовтня 2017 року розпорядженням Київського міського голови призначений директором комунального підприємства, яке відповідає за поводження із тваринами у місті.

«Михайло Заславський – достойна кандидатура для зайняття посади директора Київської ветлікарні. Він пройшов усі етапи конкурсного відбору, гідно презентував своє бачення подальшого розвитку підприємства. Роботи багато: побудова Центру захисту тварин, удосконалення системи ідентифікації тварин, в тому числі домашніх, покращення якості надання ветеринарних послуг, вирішення питання поховання померлих тварин на території Києва. Ці та багато інших питань, у тому числі внесення змін до Правил утримання домашніх тварин, мають бути вирішеними», – зауважив Андрій Фіщук.

У зверненні нового керівника КП до колективу була озвучена чітка задача: систематизувати облік та впорядкувати життєдіяльність тварин в межах Києва.

«Перед нами стоїть велика задача: гуманними методами зменшити кількість безпритульних тварин на території Києва. Я чітко розумію, як зекономивши бюджет київської громади, розвивати підприємство та зміцнювати його імідж. В першу чергу, що ми маємо зробити, – це внести зміни до Правил утримання домашніх тварин та інших нормативних актів щодо безпритульних тварин. Ми повинні в найкоротший термін розробити зміни до цих правил і надати проект на розгляд і затвердження Київрадою», – зазначив Михайло Заславський.

Своє бачення подальшого розвитку КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» новий директор бачить, у тому числі й у його перейменуванні на «Центр захисту тварин», що більш повною мірою характеризуватиме напрямок його діяльності. А також максимально зекономивши кошти міського бюджету, покращити матеріальну базу підприємства.

«Аби не виникало сумнівів щодо прозорості фінансування, найближчим часом ми запустимо новий офіційний веб-сайт клініки, де буде висвітлюватися вся діяльність підприємства: бухгалтерська, господарська, медична. Дані  оновлюватимуться щодня. Кожна копійка підприємства буде показана, щоб кияни розуміли, що всі кошти йдуть на розвиток підприємства, на покращення обслуговування, підвищення якості надання послуг КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» – підбив підсумки Михайло Заславський. 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку