Головна  →  Новини  →  6 жовтня 2017

Тарас Панчій: Незаконним МАФам немає місця у Києві!

Тарас Панчій: Незаконним МАФам немає місця у Києві!

«Кияни мають змогу зараз спостерігати зміни на краще у сфері демонтажів незаконних МАФів і бачити це можна як біля ст метро Лівобережна, так і біля Політехнічного інституту та інших локаціях. Звичайно, усі тимчасові споруди прибрати за один раз неможливо, але завданням київської влади є їх впорядкування» –заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій в ефірі ТРК «Київ».
Для впорядкування усіх столичних МАФів було розроблено комплексну схему Києва, яка передбачає фіксовану кількість тимчасових споруд. Для естетичного вигляду було затверджено єдиний архітип усіх ТС. 
«Наразі у кожному районі Києва проводяться конкурси на розміщення ТС відповідно до Комплексної схеми. Вже завершений конкурс у Печерському районі, ще триває у Солом’янському, наступний – Шевченківський і так по кожному районі. Усі інші, тобто незаконні, тимчасові споруди буде демонтовано в обов’язковому порядку» – зауважив Тарас Панчій. 
До повного завершення конкурсу діє тимчасових перехідний період, протягом якого власники тимчасово законних споруд можуть продовжувати свою підприємницьку діяльність відповідно до переліку документів: договір про сплату пайової участі з Департаментом містобудування та архітектури, діючий інформаційний талон, договір оренди земельної ділянки з відповідним цільовим призначенням. А вже після проведення конкурсу приватні підприємці мають оформити паспорти прив’язки на встановлення тимчасової споруди на п’ять років. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку