Головна  →  Новини  →  28 вересня 2017

Андрій Фіщук: Усі столичні дитячі майданчики мають бути безпечними

Андрій Фіщук: Усі столичні дитячі майданчики мають бути безпечними

За останній рік столичні комунальні підприємства «Київзеленбуд» і «Плесо» встановили 18 сучасних дитячих майданчиків. Так, з кожним роком Київ оновлює свої ресурси для активного відпочинку і фізичного розвитку маленьких киян. Перед встановленням усі дитячі майданчики, закуплені за комунальні кошти, проходять обов’язкову сертифікацію кожного елемента на безпечність, а спеціалісти технічного нагляду слідкують за дотриманням їх правильного встановлення.

Благоустроєм та контролем за справністю усіх елементів дитячих майданчиків займається їх балансоутримувач, тобто та юридична особа, на території якої знаходиться такий майданчик.

«У Києві обліковується майже 500 дитячих майданчиків, з яких 167 є на балансі КО «Київзеленбуд». Майданчики, балансоутримувачем яких є Київзеленбуд, як правило, розташовані на зелених зонах, у парках і скверах. Якщо майданчик на прибудинковій території, то за їх стан відповідають або ОСББ, або районні керуючі компанії» – сказав директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

Але є й позабалансові майданчики, встановлені на кошти меценатів. Саме з такими об’єктами, у більшості випадків, виникають проблеми з неналежного їх утримання. Бюджетні кошти на утримання і догляд за такими майданчиками не передбачені, а тому з часом вони стають все небезпечнішими для своїх маленьких відвідувачів. У випадку виявлення несправності або пошкоджень елементів дитячих атракціонів батьки мають негайно інформувати про це столичну владу, найдоступніших спосіб – гаряча лінія 1551.

«Оновлення дитячих майданчиків – це однин із пріоритетних напрямків київської влади. Усі дитячі майданчики, що обліковуються на балансі підпорядкованих Департаменту міського благоустрою комунальних підприємств, будуть замінені на нові сучасні комплекси фізичного розвитку як малечі, так і дорослих» – підбив підсумки Андрій Фіщук. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку