Головна  →  Новини  →  15 вересня 2017

17 вересня - День рятівника України

17 вересня - День рятівника України

Київський голова Віталій Кличко та директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук привітали столичних рятувальників з їх професійним святом – Днем Рятівника.

«Від Вашого професіоналізму залежать людські життя. Аби надзвичайна ситуація не обернулася трагедією, за один рік Ви врятували життя 190 киян» – виступив із привітальним словом Віталій Кличко.

Метою нелегкої діяльності київських рятівників є оперативне реагування на надзвичайні ситуації, проведення пошуково-рятувальних робіт, ліквідація наслідків негативного впливу на довкілля, спасіння людей на воді.

«Завдяки Вашому професіоналізму та героїзму місто почувається безпечніше. Ваша робота вимагає величезних вольових і емоційних зусиль, терпіння, сміливості та відваги! Рятуючи людські життя у будь-яку погоду та пору року, Ви проявляєте геройство, хоробрість та відвагу. Величезне спасибі за Вашу складну незамінну працю, що така необхідна нашому українському суспільству!» – оголосив привітальне слово Андрій Фіщук.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку