Головна  →  Новини  →  31 серпня 2017

Андрій Фіщук: «За планами київської влади через два роки у Києві не буде незаконних тимчасових споруд»

Андрій Фіщук: «За планами київської влади через два роки у Києві не буде незаконних тимчасових споруд»

   «Наразі центральні вулиці Києва вже звільнено від злочинних незаконних тимчасових споруд, окрім пересувних кавомашин, які постійно змінюють свою локацію. За планами київської влади через два роки у Києві не буде незаконних тимчасових споруд» - заявив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук в ефірі ранкового шоу «Ранок по київські» ТРК Київ.
   Так, триває боротьба київської міської влади із незаконними тимчасовими спорудами, яка робить усе можливе аби звільнити місто від самовільно встановлених МАФів та привести столицю до належного стану. З моменту започаткування чинною міською владою системної хвилі демонтажів незаконних МАФів спільними зусиллями комунального підприємства «Київблагоустрій», його підрядних організацій та районних у м. Києві держадміністрацій демонтовано майже 9 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд.
«З 1 серпня по сьогодні демонтажними бригадами прибрано більше 40 незаконних тимчасових споруд, серед яких низка літніх майданчиків при кафе/барах, капітальні споруди, автокав’ярні, торговельні павільйони, стаціонарні кіоски та кіоски на колесах типу «купава», самовільно встановлені гаражі, візки, а також огорожі» - прокоментував Андрій Фіщук.
   Незаконним вважаються тимчасові споруди, що розміщені без дозвільної документації на свою діяльність, не сплачують пайову участь до місцевого бюджету, а також порушують низку вимог, що регулюють встановлення подібних споруд. Всупереч усім нормативам незаконні МАФи встановлюються на природоохоронних зонах, важливих підземних комунікаційних мережах, перехрестях та обмежують видимість руху.
   За словами очільника Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука, перед кожним демонтажем міська влада в обов’язковому порядку попереджає власників МАФів про демонтаж мінімум за три дні, іноді й по декілька разів, надаючи таким чином можливість вивести своє майно. Але недобросовісні власники тимчасових споруд у більшості випадків не попереджають про демонтажі приватних підприємців, які орендують у них такі приміщення, і тому матеріально страждають останні. Для попередження таких збитків підприємці перед орендою приміщень мають перевіряти дозвільну документацію на розміщення тимчасових споруд.
   «Станом на сьогодні у Києві нараховується близько 6,5 тисяч законних тимчасових споруд, які мають інформаційні талони та сплачують внески до міського бюджету. Для європейського міста це велика цифра, але київська влада відстоює інтереси законного бізнесу і робить усе, аби ліквідувати підприємництво в незаконних спорудах, яке приносить збитки громаді м Києва та створює нездорову конкуренцію добросовісним легальним підприємцям» - підвів підсумки Андрій Фіщук.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку