Головна  →  Новини  →  30 серпня 2017

На Київ чекатиме ще одни оновлений сквер.

На Київ чекатиме ще одни оновлений сквер.

   Сьогодні за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Арабської Республіки Єгипет в Україні пана Хассама Ельдіна Алі та директора Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука відбулась робоча нарада з питань оновлення в    єгипетському стилі скверу за адресою: вул. Січових Стрілців,16.
З даною пропозицією благоустрою скверу посольство Республіки Єгипет виступило в рамках проекту «Київ – місто світу».
   «Завжди раді вітати подібні ініціативи щодо покращення благоустрою нашого міста. Аби покращувати зовнішній вигляд Києва новими квітучими скверами та парками київська влада відкрита для співпраці» – зауважив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.
   У ході наради було розглянуто концепцію оновлення скверу з урахування усіх комунікацій та розташованого на його території бювету. Наразі на території скверу є неробочий бювет, але за планами київської влади до червня 2018 року даний бювет працюватиме. Скважина, глибиною 300 метрів із чистою водою Юрського періоду, має бути першою чергою реставрації скверу.
   За попередніми планами на сквер чекатиме дизайнерський благоустрій в єгипетській стилістиці, сучасне освітлення, у тому числі сенсорне освітлення бювету, реставрація фонтану тощо.
   «Сподіваємось, що реалізація проекту оновлення даного скверу стане символом дружності українського та єгипетського народів» – підсумував результати наради посол Арабської Республіки Єгипет в Україні Хассам Ельдін Алі.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку