Головна  →  Новини  →  4 липня 2017

Реконструкцію Труханового острову вже розпочато

Реконструкцію Труханового острову вже розпочато

«Труханів острів був, є і буде рекреаційною зоною для відпочинку киян, забудови Труханова острова ніколи не буде!» - заявив київський міський голова Віталій Кличко під час виїзної  наради на Трухановому острові.

Так, за словами Віталія Кличка, на території даного острова планується активний розвиток спортивної інфраструктури для відпочинку киян.

«Ми плануємо розвиток альтернативних методів дістатись до території Труханового острова. Це не включає побудову нових доріг, а, наприклад, побудову якісної канатної дороги, яка сполучатиме Труханів острів із центральною частиною міста. Нова канатна дорога стане не тільки новим видом пересування містом, але й гарним атракціоном для киян та гостей міста» - зауважив київський голова. Такий вид пасажирського транспортування  практикують багато міст у всьому світі. Спробувати нове сполучення острова із правим берегом кияни зможуть вже через два роки.

В рамках модернізації острова заплановано побудову спортивних майданчиків, футбольних полів, зони для відпочинку дітей та маломобільних верств населення, вело-інформаційного хабу, тенісного стадіону та кортів, вейбордингового центру, облаштування велодоріжок, розвиток інфраструктури для рибної ловлі та барбекю,  але жодних капітальних споруджень.

Реконструкцію Труханового острову вже розпочато. До дня незалежності заплановано оновлення пішохідного мосту, зокрема замінити асфальтове покриття на нове резинове, що окрім естетичних функцій ще й робить пересування мостом комфортнішим. Також заплановано облаштування підходів до мосту  ФЕМ-покриттям з мотивами української вишиванки. Наразі триває реконструкція під’їздів та паркувальних майданчиків біля Московського мосту.  

Особливої уваги міська влада приділить оновленню сміттєвих баків. Так, старі наземні баки, що є джерелом антисанітарії та неприємних запахів, заплановано замінити на закриті підземні естетично привабливі та економні для міського бюджету сміттєві контейнери.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку