Головна  →  Новини  →  4 липня 2017

КО «Київзеленбуд» впроваджує нові системи збереження вологи у лунках

КО «Київзеленбуд» впроваджує нові системи збереження вологи у лунках

«КО «Київзеленбуд» поступово і системно впроваджує стратегію «Екологічно. Інноваційно. Комфортно.» − повідомляє прес-служба Київзеленбуд.

Так, працівники влаштовують поливо-зрошувальні системи, використовують інші методи для збереження вологи у лунках. Зокрема, влаштовують мульчу у лунках дерев. Така методика дозволяє підтримувати водний баланс у лунці, попереджає ріст бур’янів. І як наслідок, привносить естетику у міський простір, економить кадрові ресурси та бюджетні кошти.

Відтак, по вулиці Сковороди, що у Подільському районі, з’явились кольорові лунки, як у Європі. З некольоровою мульчею з’явились по Голосіївському проспекту, вулицях Івана Мазепи тощо. Загалом, по місту оформлено 5 % лунок з кольоровою декоративною мульчею і 20 % з некольоровою мульчею.

Таким чином, міська влада робить все можливе для впровадження європейських стандартів, − оновлюються парки і сквери, аби вони були комфортними для кожного мешканця. Взірцевим є парк «Наталка»: з футбольним міні-полем, дитячим майданчиком і work-out, освітленням, велодоріжкою та багатьма іншими комфортними складовими.

Нагадаємо,  за останні два роки  КО «Київзеленбуд» оновив 74 зелені зони. Це більше, ніж за 26 років незалежної України.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку