Головна  →  Новини  →  3 липня 2017

З початку року у Києві демонтовано 605 незаконних комерційних ТС

З початку року у Києві демонтовано 605 незаконних комерційних ТС

За інформацією прес-служби комунального підприємства «Київблагоустрій», з початку року у Києві демонтовано 605 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).

За даними поточної статистики протягом червня демонтажні бригади КП та його підрядників прибрали з вулиць Києва 191 незаконну ТС.

Серед найбільш великих за площею (до п’ятисот квадратних метрів та більше) об’єктів, демонтованих протягом травня-червня, нелегальний ринок на проспекті Маяковського, незаконні павільйони та торгівельні ряди на Петрівці, ціла купа – до 25 одиниць – кіосків на Контрактовій площі, низка самовільно встановлених літніх майданчиків на Броварському проспекті та на Дніпровській набережній.

Раніше, зокрема, протягом зими та весни поточного року, КП демонтувало 414 незаконних ТС, а саме: 52 – у січні, 59 – у лютому, 89 – у березні, 99 – в квітні та 115 – у травні.

За інформацією прес-служби КП, у переліку демонтованого протягом перших шести місяців 2017 року – незаконні павільйони, ларьки та кіоски, всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ряди з ролетів та кіосків, автокрамниці на колесах (купави), авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, самовільно встановлені кафе-прибудови до житлових будинків, гаражі та інші дрібні тимчасові споруди.

Наразі у Києві – близько 6,5 тисяч законних ТС. Для законнного функціонування тимчасових споруд їх власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються. Зокрема, за період з 1 серпня 2014 року по 30 грудня 2016 року КП «Київблагоустрій», його підрядники та столичні райдержадміністрації разом демонтували близько восьми тисяч незаконних ТC, - нагадує прес-служба КП «Київблагоустрій».

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку