Головна  →  Новини  →  10 травня 2024

"Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату"

"Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату"

Щорічно у світі та в Україні 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. У 2024 році він проходив під девізом "Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату". В нашій країні на сьогодні більш актуальними є інші виклики, зокрема і у сфері охорони праці, які пов'язані із російською агресією проти України. Відділ з охорони праці Департаменту територіального контролю міста Києва до Дня охорони праці провів нараду із фахівцями з охорони праці РДА м. Києва, на якій обговорили проблемні питання у сфері охорони праці, які є нагальними на сьогодні.
Також відділ з питань охорони праці долучився разом із представниками ЦМУ Держпраці, ГУ ПФУ в м.Києві, КМР Профспілок, РДА м. Києва до низки заходів, що проводилися з нагоди Дня охорони праці в РДА міста Києва, в структурних підрозділах ВО КМР (КМДА) та в інших підприємствах, установах, організаціях столиці. Під час проведення цих заходів надавалися роз'яснення вимог у сфері охорони праці, а також відповіді на питання, які виникають під час організації роботи з охорони праці на місцях. Основною метою цих заходів є привернення уваги до питань охорони праці, а також нагадування одного з основних принципів державної політики у сфері охорони праці - пріоритет життя та здоров'я працівників!

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку