Головна  →  Новини  →  1 лютого 2024

Зросли надходження до бюджету міста від штрафів за неправильне паркування

Зросли надходження до бюджету міста від штрафів за неправильне паркування

 

У січні бюджетні надходження від штрафів за неправильне паркування зросли на півтора мільйона гривень порівняно з попереднім місяцем. Про це поінформував директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

«Незважаючи на несприятливі погодні умови, часті повітряні тривоги та тимчасовий дефіцит кадрів, фахівці Інспекції з паркування в минулому місяці ефективно попрацювали. Таким чином, за результатами їх роботи, до бюджету міста від штрафів за неправильне паркування надійшло понад 5 млн гривень» - повідомив директор Департаменту Михайло Буділов.

Інспекція з паркування Департаменту територіального контролю міста Києва працює в посиленому режимі. Щодня інспектори здійснюють десятки тимчасових затримань транспортних засобів на штраф-майданчику згідно зі ст. 265 ч. 4 (КУпАП) у зв’язку з порушеннями Правил дорожнього руху водіями. Підставами для евакуації транспортного засобу інспектором з паркування є розміщення транспортного засобу, яке суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху. 

Департамент територіального контролю міста Києва закликає водіїв залишати своє авто тільки на відведених для цього місцях і користуватись виключно законними методами оплати.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку