Головна  →  Новини  →  29 січня 2024

У комунальному підприємстві «Київблагоустрій» новий очільник

У комунальному підприємстві «Київблагоустрій» новий очільник
 
Сьогодні директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов повідомив про початок співпраці з новим очільником комунального підприємства «Київблагоустрій» Михайлом Бережним.
 
Михайло Вікторович закінчив слідчо-криміналістичний факультет Луганського інституту внутрішніх справ МВС України з відзнакою. Зараз він здобуває науковий ступінь доктора філософії. З 2014 року по 2017 рік брав безпосередню участь в антитерористичній операції, є учасником бойових дій. У період з 2001 до 2023 року працював в правоохоронних органах у сфері запобігання та протидії корупції. З липня 2023 року вийшов на пенсію з присвоєнням звання підполковника. Починаючи з серпня він займав посаду заступника директора комунального підприємства «Київблагоустрій» з аналітичної роботи.
 
«Згідно з розпорядженням Київського міського голови Віталія Кличка від 26 січня 2024 року N78 новий керівник нашого комунального підприємства сьогодні офіційно приступив до виконання своїх обов’язків. Від команди Департаменту вітаю з призначенням, впевнений що попереду багато плідної роботи» - прокоментував директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку