Головна  →  Новини  →  19 червня 2017

Виїзний прийом мешканців будинків по вул. Шота Руставелі та керівництвом Департаменту міського благоустрою

Виїзний прийом мешканців будинків по вул. Шота Руставелі та керівництвом Департаменту міського благоустрою

Нещодавно відбувся виїзний прийом мешканців будинків, що розташовані по вул. Шота Руставелі, першим заступником директора  Департаменту міського благоустрою Тарасом Панчієм.

Так, мешканці будинків в історичному центрі Києва звернулися за допомогою до керівництва Департаменту покращити благоустрій прибудинкової території. Монументальні будівлі, високі стелі, прямий доступ до історичних і культурних місць – це лише декілька переваг серед безлічі недоліків проживання у центрі міста. Зокрема жителі будинків № 10-14, що розташовані по вул. Шота Руставелі, скаржились на незручне сусідство із численними закладами харчування, сторонні запахи та звуки від них, зухвалий самозахват  прибудинкової території, відсутність паркомісць у дворі, додаткове сміття та постійний потік невідомих людей і машин.

Під час огляду двору будинку № 10 по вул. Шота Руставелі комісією було виявлено захват прибудинкової території для подальшого будівництва прибудови до старого будинку. За дорученням Тараса Панчія дані будівельні роботи призупинено, вживаються заходи щодо відновлення асфальтового покриття та для попередження подальших робіт Департаментом міського благоустрою спільно із Печерською РДА відбувається щоденний контроль даного об’єкта.

Окремої уваги приділили проблемі відкритих контейнерів для сміття, що за відсутності вільного місця розміщені безпосередньо під вікнами квартир, та усього негативу від такого явища. Так, було порушено питання встановлення на даній прибудинковій території двох підземних контейнерів для відходів, що й передбачено розпорядженням КМДА від 20.02.2017 № 1051/1051 «Про встановлення підземних контейнерів для побутових відходів у м. Києві в 2017 році». Встановлення таких контейнерів вирішить низку проблем санітарно-технічного, естетичного та екологічного стану прибудинкової території.

Також під час огляду прилеглої до будинків № 10-14 території перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій надав доручення перевірити законність розміщення літніх майданчиків та, у разі порушення Правил благоустрою, анулювати інформаційні талони на розміщення таких. Скарги жителів щодо шуму від звукових колонок, розміщених на фасаді будинку; приведення вентиляційних комунікацій до санітарно-технічних норм; переносу контейнерів для сміття; влаштування перепон для паркування на прибудинковій території; облаштування дитячого майданчика взято на контроль Печерської у м. Києві адміністрації.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку