Головна  →  Новини  →  12 січня 2024

У Соломʼянському районі демонтували близько 25 тимчасових споруд

У Соломʼянському районі демонтували близько 25 тимчасових спорудДемонтовано близько 25 обʼєктів, що заважали реконструкції вулиць в Соломʼянському районі. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

На звернення Комунальної корпорації «Київавтодор» фахівці КП «Київблагоустрій» та власники тимчасових споруд за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва здійснили демонтаж обʼєктів, які суттєво заважали при виконанні робіт з благоустрою прилеглої території по вул. Митрополита Василя Липківського від вул. Гетьмана Павла Скоропадського до вул. Солом’янської.

«Здійснено демонтаж близько 25 тимчасових споруд. Натомість на цих локаціях будуть влаштовані тротуари та велодоріжки! В рамках робіт з благоустрою було також замінено бордюрні камені, деякі з яких були занижені для зручності маломобільних груп населення!» - наголосив Михайло Буділов.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку