Головна  →  Новини  →  19 червня 2017

Три столичних пляжі отримали міжнародний сертифікат якості «Блакитний прапор»

Три столичних пляжі отримали міжнародний сертифікат якості «Блакитний прапор»

Три столичних пляжі отримали міжнародний сертифікат якості «Блакитний прапор». Так, 16 червня столичним головою Віталієм Кличко був піднятий Блакитний прапор.

Пляжі «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця» були ретельно перевірені незалежним міжнародним журі за 33-ма показниками, серед яких: якість води, чистота та сортування сміття, безпека на воді, екологічна освіта та інформація, екологічний менеджмент тощо.

«Міська влада докладає максимум зусиль аби підвищити якість життя в українській столиці. Так, міжнародним сертифікатом якості відзначені три київських пляжі. Такі сертифікати мають лише чотири тисячі світових курортів, десять з яких – в Україні і три, - у Києві. Благоустрій і умови на київських пляжах зростають з кожним роком, ми не плануємо зупинятись на цих трьох пляжах і зробимо усе можливе, щоб кожна столична зона відпочинку була відзначена таким сертифікатом» - зазначив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища тарас Панчій.

На усіх київських пляжах про безпеку на воді дбають 120 підготовлених рятувальників із сучасним оснащенням та технікою, встановлені рятувальні вишки, облаштовані пункти надання першої медичної допомоги із переліком усіх необхідних медикаментів, проведені дератизаційні та акарицидні заходи, дезинфекцію труб для питної води, встановлені біотуалетні кабіни, проведено підсипку піску, оновлено пляжний ремамент, а також придбано обладнання для купання людей із обмеженими можливостями. 

Також у рамках імплементації Міжнародної програми «Блакитний прапор» на території пляжу «Дитячий» КП «Київський міський Будинок природи» спільно із КП «Плесо» провели перший еколого-просвітницький захід «Захисники води» за участю учнів молодшої школи. У ході заходу дітям розповіли про кругообіг води у природі, визначали стан якості води (запах, смак, забарвлення), очищали стічні води підручними методами. 

За словами Тараса Панчія, впродовж літа 2017 року заплановано проведення низки таких освітніх заходів для формування екологічної свідомості молодого покоління киян.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку