Головна  →  Новини  →  22 листопада 2023

За день інспектори благоустрою внесли близько 630 приписів щодо несвоєчасного прибирання снігу

За день інспектори благоустрою внесли близько 630 приписів щодо несвоєчасного прибирання снігу

 

Після початку опадів снігу інспекція благоустрою посилено контролює прибирання вулиць столиці від снігу. Загалом, за сьогодні було зафіксовано близько 630 випадків порушень Правил благоустрою в частині прибирання снігу. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

«Під час снігопадів наш головний пріоритет зробити місто безпечним. Інспектори благоустрою з самого ранку контролюють прибирання вулиць у посиленому режимі. Особлива увага приділяється якості прибирання транспортних магістралей, зупинкових комплексів, територій біля навчальних закладів та медичних установ. За день інспекція внесла близько 630 приписів та склала майже 55 протоколів. Закликаю керівників підприємств бути відповідальними та оперативно реагувати на погіршення погодних умов», – розповів Михайло Буділов.

Він також додав, що від початку опадів до роботи задіяли близько 5 000 працівників комунальних служб. Також наслідки снігопаду долали понад 450 одиниць техніки. Із них – 325 одиниць техніки КК «Київавтодор», 56 одиниць техніки КП УЗН та техніка керуючих компаній районів. Використали більше тисячі тонн посипкового матеріалу.

Нагадаємо, що у разі ігнорування прохання інспектора прибрати балансову територію, він складає протокол про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП. Кожен протокол тягне за собою накладення штрафу: для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, на посадових осіб та підприємців – від 850 до 1700 грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку