Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2023

Комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою закінчує свою роботу: перевірили Печерський та Дарницький райони

Комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою закінчує свою роботу: перевірили Печерський та Дарницький райони


У столиці завершується осінній місячник з благоустрою. Сьогодні профільна комісія проінспектувала Печерський та Дарницький райони. Комунальним службам доручили позачергово обстежити території та прибрати зламані й небезпечні елементи дитячих майданчиків, а також подбати про вчасне вивезення листя, яке можна відправити на компостування. Про це за результатами інспекції повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Осінній місячник із благоустрою добігає завершення лише формально, ми продовжуємо працювати і розчищати засмічені ділянки та облаштовувати їх. Інспектори продовжують обстежувати проблемні місця, в першу чергу, на основі звернень містян. Спільними завданнями для всіх районів є: прибирання смітників і стихійних звалищ, якщо ж це приватна територія – знайти компромісне рішення з власником, організувати спільну толоку тощо; демонтаж зламаних і небезпечних елементів ігрових майданчиків; забезпечення чіткого алгоритму прибирання в зимовий період територій, пішохідних доріг із найбільшим трафіком, зокрема тих, що ведуть до зупинок автотранспорту, станцій метрополітену, які, нагадаю, слугують як укриття», – сказав заступник голови КМДА.

За словами директора Департаменту територіального контролю міста Києва Михайла Буділова у листопаді підіб’ють результати проведеної роботи районів. Оцінювати виконання заходів осіннього місячника районними держадміністраціями по визначеним критеріям: ліквідація стихійних сміттєзвалищ, кількість розглянутих звернень до КБУ "Контактний центр міста Києва" 1551 по категоріях «Сміття» та «Прибудинкові території», очищення будівель від графіті, прибирання об’єктів стихійної торгівлі, кількість складених адмінпротоколів.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку