Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2023

В межах осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану обстежили Святошинський район

В межах осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану обстежили Святошинський район


Міська комісія із проведення осіннього місяця з благоустрою обстежила наступний район – Святошинський. Під час об’їзду зафіксували декілька локацій з невідновленим благоустроєм після розриття, оглянули території біля закладів освіти, які виявились у занедбаному стані. Внесли в протокол доручень прибрати старі елементи дитячих майданчиків, а також стовпці та бетоні плити. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту територіального контролю міста Києва – начальник управління контролю за благоустроєм Михайло Абрамов.

«Сьогодні була акцентована увага на стані територій, де розташовані установи освіти. Були виявлені певні проблеми щодо їх санітарного стану. Біля парканів закладів у притул розміщенні гаражі біля яких постійно накопичується сміття, зокрема будівельне. У тому числі сама огорожа має поганий стан та частково відсутня. Доручили фахівцям у сфері освіти урегулювати ці питання. Діти мають зростати у чистому та охайному середовищі, не звикаючи до бруду з малечку. Це сприятиме вихованню покоління, яке розумітиме важливість дбайливого ставлення до природи та навколишнього середовища», – прокоментував Михайло Абрамов.

Нагадаємо, що за кожним обстеженням комісія складає протокол, в якому зазначається тип проблематики яку треба усунути та терміни виконання. Уже перевірили Деснянський, Дніпровський та Солом'янський райони столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку